Nawigacja

Jesteś w trudnej sytuacji - skorzystaj z pomocy PUP

23.02.2021
Nie skorzystałeś jeszcze z pomocy w walce z COVIDEM? Sprawdź czy możesz! Zajrzyj na stronę Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni i sprawdź z jakiej formy wsparcia możesz skorzystać.

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni pomaga nie tylko bezrobotnych czy poszukującym pracy. Wspiera również przedsiębiorców, organizacje pozarządowe jak również kościelne osoby prawne.

Wystarczy wejść TUTAJ i przekonać się z jakiej formy wsparcia można skorzystać. Klikając na zielone linki trafisz do informacji o poszczególnych formach pomocy.
W pierwszej kolejności zapoznaj się z zasadami otrzymania pomocy.  W razie jakichkolwiek  wątpliwości warto skontaktować się z Pracownikami PUP, którzy udzielą fachowej porady. Tel. 14 6149749.

Wnioski można składać w postaci elektronicznej poprzez platformę praca.gov.pl. - TUTAJ lub w postaci papierowej, wrzucając  do skrzyni umieszczonej przy wejściu do budynku od strony ul. Wojska Polskiego.

Jeżeli już skorzystałeś ze wsparcia PUP - powiedz  o niej innym!  W ten sposób możesz uratować swój ulubiony sklep czy lokal gastronomiczny, pomóc bliskim lub znajomym przetrwać trudny czas pandemii.

Wnioski o dotację branżową można składać tylko do 31 marca 2021 roku a o pozostałe formy pomocy do 10 czerwca 2021 roku.

 

sk