kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » IX sesja Rady Powiatu w Bochni

IX sesja Rady Powiatu w Bochni

Dodano: 11.07.2019 11:00 IX sesja Rady Powiatu w Bochni
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W BOCHNI zawiadamia, że w dniu 12 lipca 2019 roku o godzinie 11:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni odbędzie się: IX NADZWYCZAJNA SESJA RADY POWIATU W BOCHNI,której tematami będzie:


1. Otwarcie IX sesji Rady.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr IV/45/2019 Rady Powiatu w Bochni z dnia 31 stycznia 2019 r. w sprawie powołania Komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej
5. Podjęcie uchwały w sprawie: zatwierdzenia zmiany w Regulaminie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej.
6. Podjęcie uchwały w sprawie: zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej.
7. Podjęcie uchwały w sprawie: zmiany uchwały Nr V/51/2019 Rady Powiatu w Bochni z dnia 28 marca 2019r. w sprawie obligacji powiatowych oraz zasad ich zbywania i wykupu.
8. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu i działalności Zarządu Powiatu pomiędzy sesjami.
9. Oświadczenia i komunikaty.
10. Zamknięcie obrad IX sesji Rady.

kh