II nabór na stanowisko pracownika socjalnego

01.10.2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie szuka pracownika socjalnego w projekcie pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Bocheńskim” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w szczególności:

•Praca socjalna na rzecz uczestników projektu;
•Identyfikacja i opracowywanie indywidualnej ścieżki wsparcia dla uczestników projektu;
•Realizacja działań projektowych, Opracowywanie i prowadzenie innej dokumentacji projektowej –w zakresie realizowanych zadań;
•Bieżące kontakty z personelem projektu oraz bieżące informowanie koordynatora projektu o etapach realizacji zadania i występujących trudnościach w jego realizacji;

Wymagane dokumenty aplikacyjne (w kserokopii) należy złożyć w PCPR (ul. Edwarda Windakiewicza 9/5, 32-700 Bochnia) w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem, nazwiskiem i adresem zwrotnym kandydata z dopiskiem: „Dotyczy ogłoszenia o naborze na stanowisko pracownika socjalnego” w terminie do dnia  9.10.2020 r.