Gdzie się uczyć w powiecie bocheńskim ?

11.05.2020
Niedługo rusza rekrutacja do szkół średnich. Starostwo przygotowało informator, prezentujący ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych z powiatu bocheńskiego.

Publikacja zawiera informacje o profilach klas w liceach ogólnokształcących oraz zawodach, w których kształcą technika i szkoły branżowe. Znajdziecie tu również zakres działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i ofertę Bursy Szkolnej, w której możecie zamieszkać na czas nauki w naszych szkołach.
Wybór szkoły jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną naszych szkół,aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą, gdyż to gwarancja wkroczenia na drogę rozwoju i inwestycja w przyszłość – zachęca Starosta Bocheński, Adam Korta.

kh