Dziewczęta z Ekonomika Mistrzyniami Powiatu w Siatkówce

04.02.2019
Gościnne mury Zespołu Szkól Nr 1 w Bochni przyjęły pod swój dach uczestników Zawodów Powiatowych w Siatkówce Dziewcząt rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej. Zawody organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Bochni, a realizowane przez MOSiR Bochnia.

Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn, które walczyły nie tylko o miano Mistrza Powiatu ale również o awans do kolejnego etapu rozgrywek – Zawodów Rejonowych.

• II LO Bochnia
  • ZS Nr 1 Bochnia
  • ZS Nr 3 Bochnia
  • II LO Bochnia
  • ZS Nr 2 Bochnia

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany – mówi organizator zawodów – wszystkie drużyny miały równe szanse i każda z nich mogła wygrać. O wyrównanych poziomie świadczyć może fakt, że aż trzy drużyny zakończyły zawody z tą samą liczbą puntów i z tą samą liczbą zwycięstw . Korzystniejszym stosunkiem setów miejsce II zdobyła drużyna ZS Nr 1 w Bochni jednak o kolejności pozostałych dwóch zespołów , które dodatkowo zakończyły rozgrywki z tym samym stosunkiem „małych” punktów zdecydował dopiero wynik bezpośredniego spotkania.

GALERIA ZDJĘĆ – (TUTAJ)

sk