Nawigacja

Dzień rodzicielstwa zastępczego

11.06.2024
Dzień rodzicielstwa zastępczego
fot. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni
Dzień rodzicielstwa zastępczego
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni zorganizowało na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku imprezę integracyjną z okazji Powiatowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

W spotkaniu udział wzięły rodziny zastępcze, umieszczone pod ich opieką dzieci oraz wychowankowie bocheńskich placówek opiekuńczo– wychowawczych „Azymut” i „Perspektywa” wraz z opiekunami.

Spotkanie było formą podziękowania dla wszystkich rodzin zastępczych za trud, jaki na co dzień wkładają w opiekę i wychowanie dzieci, które w ich domu znalazły bezpieczeństwo, opiekę i miłość.

Podczas imprezy dorośli mieli okazję do integracji i wymiany doświadczeń, a dzieci wesoło spędziły czas mając zapewnione różnego rodzaju atrakcje min.:  zjeżdżalnie wraz z zamkiem dmuchanym do skakania, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, ściankę wspinaczkową. Spotkanie swoją obecnością uatrakcyjnili również funkcjonariusze Policji wraz z psem tropiącym oraz strażacy z OSP w Borku.

Środki na organizację imprezy przekazało Starostwo Powiatowe w Bochni. Pozyskano również dodatkowe wsparcie od sponsorów, za które serdecznie dziękujemy.

Sponsorzy imprezy:

Cukiernia Tradycyjna Wojciech  Nakielny Bochnia
F.U.P.H. ,, Filipek’’ Jodłówka
Zakład Mięsny ,, Chabura’’ Szczurowa
Supermarket Cold Lux 2 Bochnia