Nawigacja

Dzień Pracownika Socjalnego

21.11.2023
Dzień Pracownika Socjalnego
fot. Starostwo Powiatowe w Bochni
Dzień Pracownika Socjalnego
Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego, więc to dobry czas na podziękowanie za zaangażowanie, poświęcenie i gotowość niesienia pomocy mieszkańcom Powiatu Bocheńskiego.

Wasza praca to nie tylko wykonywanie obowiązków zawodowych, ale przede wszystkim misja pełna oddania, empatii i niezwykłej troski o innych. Każdego dnia, z determinacją i zaangażowaniem, pomagacie tym, którzy potrzebują wsparcia i opieki. Wasze wysiłki nie tylko zmieniają życia ludzi, ale również wzmacniają i dają szansę na lepsze jutro.

Wasza praca jest niezwykle ważna i doceniana. To Wasz wysiłek, profesjonalizm i serce, które wkładacie w codzienną pomoc, sprawiają, że nasza społeczność staje się lepszym miejscem dla wszystkich.

Z okazji tego wyjątkowego dnia, życzę Wam wiele satysfakcji z wykonywanej pracy, niezłomnej siły, która pozwoli Wam pokonywać trudności, oraz ogromnej radości płynącej z widoku pozytywnych zmian, które wprowadzacie w życie innych.

Dziękuję Wam za Waszą poświęconą służbę. Niech ta okazja będzie czasem refleksji nad Waszymi osiągnięciami i momentem, w którym zostanie doceniona Wasza rola w naszym społeczeństwie

Adam Korta Starosta Bocheński