Nawigacja

Dzieci ze SOSW w Bochni oczarowały występem z okazji walentynek

09.02.2024
Z okazji walentynek, dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bochni zaprezentowały swój talent i kreatywność na scenie sali teatralnej. Był to niezapomniany wieczór pełen emocji, radości i niespodzianek. Dzięki takim wydarzeniom uczymy się, że prawdziwa siła tkwi w różnorodności i akceptacji.

Nieoczekiwanym gościem tego magicznego wydarzenia był Biały Miś, który w rytm wiecznie żywych miłosnych szlagierów tańczył z dziećmi, przytulał i rozdawał Walentynki. Walentynkowe przesyłki, które trafiały do rąk szczęśliwych odbiorców, były wyrazem serdeczności, ale również symbolizowały miłość i wzajemne wsparcie.

Dodatkową niespodzianką były przepiękne pary taneczne, których występ poruszał do głębi, wzruszając do łez. Ich piękny, nastrojowy taniec przypieczętował magię tego wyjątkowego wieczoru. Chłopcy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wzruszyli wszystkich swoim wykonaniem utworu „Dziewczyn, które mam na myśli…”, prezentując nie tylko talent, lecz także ogromne serce i determinację.

Wydarzenie to było nie tylko okazją do celebrowania miłości, ale również do wyrażenia wdzięczności za różnorodność oraz za siłę więzi społecznej, która łączy nas wszystkich.