Drzewo dla klimatu-miszkańcy powiatu zasadzili drzewka

Drzewo dla klimatu
fot. SP
Drzewo dla klimatu
Mieszkańcy Powiatu Bocheńskiego sadzili drzewa przekazane im podczas akcji #drzewodlaklimatu i podzielili się z nami zdjęciami. Postanowiliśmy nagrodzić najładniejsze fotografie i wręczyć drobne upominki. Podczas spotkania nagrody wręczały: Przewodnicząca rady Powiatu Bernadetta Gąsiorek oraz Wiceprzewodnicząca Małgorzata Brzegowa.

Przypominamy, że sadzonki drzewek były przekazywane Mieszkańcom Powiatu podczas pikniku ekologicznego  #drzewodlaklimatu na Rynku w Bochni, który odbył się z okazji I Małopolskiego Dnia dla Klimatu. Mamy nadzieję, że zasadzone przez Państwa dęby i klony przyczynią się do lepszej adaptacji do zmian klimatu w naszym otoczeniu!

Projekt LIFE-IP EKOMALOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla Województwa Małopolskiego” LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005. Dziękujemy bardzo za przesłanie zdjęć!

#drzewodlaklimatu #drzewo_dla_klimatu #LIFEprogramme, #LIFEproject, #LIFE_EKOMAŁOPOLSKA

kh