Chłopcy z powiatu konkurowali w Tenisie Stołowym

15.02.2019
W Leszczynie, odbyły się Zawody Powiatowe w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Bochni, a realizowane przez MOSiR Bochnia.

Do zawodów zgłosiły się zwycięzcy eliminacji gminnych, którzy walczyły a miano najlepszej drużyny oraz najlepszego zawodnika a również o awans do kolejnego etapu rozgrywek – Finału Rejonu (Półfinału) Igrzysk Dzieci.

W zawodach wystartowali przedstawiciele szkół:

KATEGORIA INDYWIDUALNA: PSP Okulice, SP Łapanów, SP Muchówka, SP Nieszkowice Wielkie, PSP Łątka Dolna, ZSG Łapczyca, PSP Lipnica Murowana, PSP Rajbrot, PSP Trzciana, PSP Jodłówka, SP Stary Wiśnicz.

KATEGORIA DRUŻYNOWA: PSP Okulice, SP Łapanów, SP Nieszkowice Małe, PSP Łąkta Dolna, ZSG Łapczyca, PSP Lipnica Murowana

PSP Jodłówka, PSP Leszczyna, SP Stary Wiśnicz.

Awans wywalczyli:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

Rachwał Maciej – Okulice

Gicala Jakub – Jodłówka

Kasperski Antoni – PSP Nr 1 Bochnia

Burdak Kacper – Stary Wiśnicz

Burdak Igor – Stary Wiśnicz

Lechowski Kacper – PSP Jodłówka

KATEGORIA DRUŻYNOWA

Stary Wiśnicz – awans

PSP Nr 1 Bochnia

Stary Wiśnicz

PSP Jodłówka

Na zakończenie rozgrywek zdobywcy miejsc I – VI w kategorii indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy a miejsc I- III dodatkowo okolicznościowe medale.

W kategorii drużynowej zdobywcy miejsc I – III zostali nagrodzeni pucharami oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

sk