Chłopcy z Mechanika Mistrzami Powiatu w Koszykówce

16.02.2019
Na parkiecie Hali Sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Licealiady. Zawody organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Bochni, a realizowane przez MOSiR Bochnia.

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn: ZS Nr 1 Bochnia, II LO Bochnia, Zs Nr 3 Bochnia, I LO Bochnia, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Łapanów i Zs Nr 2 Bochnia

Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy a chłopcy walczyli nie tylko o miano Mistrza Powiatu oraz o awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Po zaciętych a momentami również bardzo wyrównanych meczach miejsce I i awans do kolejnego etapu zawodów wywalczyli uczniowie ZS Nr 1 w Bochni.
Miejsce II zajęli wychowankowie I LO w Bochni a na miejscu III uplasowali się zawodnicy II LO w Bochni.

Galeria zdjęć - TUTAJ

sk