Chłopcy PSP Nr 1 Mistrzami Powiatu w Koszykówce

22.02.2019
Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Koszykówce Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Bochni, a realizowane przez MOSiR Bochnia.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn (zwycięzców eliminacji gminnych oraz miejskich): PSP Nr 1 w Bochni, SP w Kobylu, PSP w Jodłówce, PSP Nr 7 w Bochni, SP w Bogucicach

Zawody rozegrano systemem ”każdy z każdym” a chłopcy walczyli nie tylko o miano Mistrza Powiatu ale również o awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Po zaciętych a momentami również bardzo wyrównanych meczach miejsce I i awans do kolejnego etapu zawodów wywalczyli uczniowie PSP Nr 1 w Bochni. Miejsce II zajęli wychowankowie SP w Kobylu a na miejscu III uplasowali się zawodnicy PSP Nr 7w Bochni.

Zobacz galerię zdjęć - TUTAJ

sk