Branża turystyczna na Bocheńszczyźnie

09.10.2019
W poniedziałek w powiecie bocheńskim gościliśmy przedstawicieli małopolskiej branży turystycznej. Uczestnicy StudyTour & WorkShop Bochnia - Nowy Wiśnicz zorganizowanego przez Krakowska Izba Turystyki, wzięli udział w konferencji prezentującej między innymi walory Bocheńszczyzny.

Ofertę Kopalni Soli przedstawił Dyrektor Krzysztof Zięba, natomiast o zabytkach i sieciowaniu produktów na przykładzie Weekendu z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego opowiadały przedstawicielki Starostwa Powiatowego w Bochni Sabina Kierepka i Katarzyna Hamuda. Ostatnim z punktów była prezentacja dotycząca optymalizacji sprzedaży pamiątek prowadzona przez Adam Wicher

Podczas StudyTour & WorkShop Bochnia - Nowy Wiśnicz mieli możliwość zwiedzić Kopalnię Soli, Muzeum Motyli w Bochni jak również Zamek w Wiśniczu.

Nie zabrakło życzeń i gratulacji dla Muzeum Motyli, które w tym roku obchodziło jubileusz 10 – lecia działalności.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „ Małopolska Gościnna”.

sk