Bocheński szpital zaprasza młodych lekarzy

Szpital Powiatowy w Bochni
fot. SP
Szpital Powiatowy w Bochni
Gdzie najlepiej zdobywać wiedzę, jak nie pod okiem doświadczonych lekarzy? Bocheński szpital zaprasza lekarzy rezydentów do podjęcia pracy i skorzystania z wolnych miejsc specjalizacyjnych.

W tym roku w bocheńskiej lecznicy można zdobywać wiedzę ucząc się od doświadczonych ortopedów. Na uruchomionym niespełna rok temu oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej czekają cztery miejsca specjalizacyjne.

Nadal są także wolne miejsca na specjalizację na kierunkach: choroby wewnętrzne (3 miejsca), neonatologia (1 miejsce), chirurgia ogólna (1 miejsce), medycyna ratunkowa (1 miejsce) i anestezjologia i intensywna terapia (3 miejsca).

Szpital Powiatowy w Bochni to nowoczesny zakład medyczny świadczący szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację. Placówkę tworzy dziewięć oddziałów oraz nowoczesny blok operacyjny, Centrum Diagnostyki Obrazowej z tomografem komputerowym oraz dostępem do rezonansu magnetycznego i Centrum Endoskopii (poradnia endoskopii i kolonoskopii).