kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zapraszamy na Giełdę Informacji Zawodowej

Zapraszamy na Giełdę Informacji Zawodowej

Dodano: 07.03.2018 15:00 Zapraszamy na Giełdę Informacji Zawodowej
Zachęcamy do udziału w Giełdzie Informacji Zawodowej, która odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w dniach 15-16 marca.

 

Organizowana jest ona dla uczniów III klas gimnazjum, którzy w trakcie spotkania będą mieli okazję spotkać się z doradcą zawodowym i wziąć udział w testach zawodowych dla młodzieży. Każdy chętny gimnazjalista będzie mógł poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe I i II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz Zespołu Szkół w Żegocinie i CKZiU w Łapanowie. Swoją ofertę przedstawi także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego. Na targach wystawiać się będzie także Liceum Plastyczne w Nowym Wiśniczu. Młodzież będzie miała okazję odwiedzić stoisko Ochotniczego Hufca Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Biblioteki Pedagogicznej.

Uczniowie klas III gimnazjów, którzy odwiedzą Giełdę, będą mogli skorzystać ze specjalistycznej pomocy w wyborze szkoły i zawodu.

Już dzisiaj zapraszam przede wszystkim gimnazjalistów oraz rodziców. Na giełdzie znajdziecie kompleksową informację o naszych szkołach, warto skorzystać z tej szansy i jednego dnia i w jednym miejscu zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną - mówi Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Giełda będzie czynna w godzinach 8:00 - 14:00 . Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bochni.

 

W każdej szkole odbędą się także dni otwarte, poniżej szczegółowy wykaz:

 


Zespół Szkół Nr 1 w Bochni „Mechanik” - 10 marca 2018r.

 

Zespół Szkół Nr 2 Budowlanka” - 15-16 marca 2018r.

Zespół Szkół Nr 3 „Ekonomik” -  15-16 marca 2018r.

 

I Liceum Ogólnokształcące w Bochni – 15 marca 2018r.

 

II Liceum Ogólnokształcące w Bochni - 15 marca 2018r.
(młodzież będzie dowożona z Giełdy Informacji Zawodowej)

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Łapanowie - 24 kwietnia 2018r. 

Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Bochni – 22 maja 2018r..


kh