kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zamkną ul. Krzyżanowicką

Zamkną ul. Krzyżanowicką

Dodano: 12.06.2015 08:00 Zamkną ul. Krzyżanowicką
Rozpoczęła się realizacja „schetynówki” przebiegającej przez trzy gminy. W związku z powyższym zamknięta zostanie droga powiatowa w Bochni przy ul. Krzyżanowickiej od 16 do 20 czerwca br.

Zamknięcie drogi na długości około 1 km od nr 79 do nr 22, związane jest z wykonywanymi pracami polegającymi na frezowaniu oraz wykonywaniu nawierzchni drogowej.

Objazd na czas wykonywanych robót poprowadzony zostanie przez ul. Smyków oraz Adolfa Mitery. Zamknięcie drogi pozwoli na szybką i sprawną organizację prac w bezpiecznych warunkach.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

 

Przypomnijmy :

Wartość inwestycji , która przebiega przez miejscowości Bochnia, Słomka, Krzeczów, Rzezawa, to prawie 5 milionów złotych. Swym zakresem obejmować będzie wykonanie progów zwalniających, skrzyżowania, chodników, oznakowania poziomego i pionowego. Zamontowane zostaną bariery ochronne, kasetony nad przejściem dla pieszych oraz nowe oświetlenie. Wyremontowany zostanie przepust, wysepka na skrzyżowaniu dróg oraz nawierzchnia na długości prawie 3 km.

Środki na realizację inwestycji pochodzą z Narodowego Programu Dróg Lokalnych natomiast pozostała kwota pochodzi z budżetu Powiatu Bocheńskiego oraz Gminy Miasto Bochnia i Rzezawa. W partycypowanie włączyły się również firmy Stalprodukt, Werner Kenkel oraz Spółdzielnia Mleczarska w Bochni.

Inwestycja zakończy się we wrześniu.

 

sk