kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wyróźnienia na Sesji Rady Powiatu

Wyróźnienia na Sesji Rady Powiatu

Dodano: 29.12.2015 13:00 Wyróźnienia na Sesji Rady Powiatu
Tadeusz Wadas Radny Powiatu Bocheńskiego, Paweł Daniec opiekun Orlika w Łapanowie oraz Ludowy Klub Sportowy „Naprzód Sobolów” otrzymali z rąk Starosty Bocheńskiego oraz Przewodniczącej Rady Powiatu w Bochni listy gratulacyjne i upominki.

Dzisiejsza Sesja Rady Powiatu w Bochni rozpoczęła się od wręczenia listów gratulacyjnych i upominków osobom, które w ostatnim czasie swoimi osiągnięciami sławiły Powiat Bocheński.

Tadeusz Wadas Radny Powiatu Bocheńskiego w związku z wyborem na stanowisko Przewodniczącego Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Paweł Daniec opiekun Orlika w Łapanowie w związku z otrzymaniem wyróżnienia dla Animatora Roku 2015 w kategorii Innowacja w „uspołecznienie” Orlika, czyli uczynienie go miejscem ważnym dla rozwoju społeczności lokalnej. Warto dodać, iż Pan Paweł w ubiegłym roku również był laureatem tego prestiżowego konkursu.

Ludowy Klub Sportowy „Naprzód Sobolów" za zajęcie III miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski . Zespół reprezentował: trener Piotr Bukowiec oraz Weronika Serafin, Klaudia Gęślak i Marlena Kowalczyk.

Starosta dziękował za zaangażowanie oraz ciężką pracę, która zaowocowała uznaniem, jak również za promowanie Powiatu Bocheńskiego. Życzył wytrwałości, determinacji oraz dalszych sukcesów.

 

sk