kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Współpracujesz z Polonią – to informacja dla Ciebie

Współpracujesz z Polonią – to informacja dla Ciebie

Dodano: 20.02.2019 08:00
Województwo Małopolskie w okresie od 13 do 25 lutego 2019 r. realizuje badanie ankietowe z zakresu prowadzonej działalności organizacji pozarządowych współpracujących z Polakami i Polonią za granicą oraz ich oczekiwań.

 

Głównym celem przeprowadzanego badania jest aktualizacja wiedzy na powyższe tematy w kontekście małopolskich organizacji lub organizacji, działających na terenie województwa małopolskiego. Powyższe informacje posłużą do kształtowania polityki Województwa Małopolskiego z organizacjami pozarządowymi, działającymi w obszarze pomocy Polonii i Polakom za granicą.

Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego https://www.malopoiska.pl/samorzad/organizacje-pozarzadowe.

Termin wypełnienia ankiety upływa w 25 lutego 2019 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Zespołu ds. Organizacji Pozarządowych w Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod numerem telefonu: 12/ 61 60 121 lub o przesłanie pytania na adres: monika.grzybaumwm.pl.

 

sk