kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » VI Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

VI Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"

Dodano: 02.04.2013 08:00 VI Festiwal Piosenki "Integracja malowana dźwiękiem"
Do 6 maja można przesyłać zgłoszenia do udziału w VI Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, który odbędzie się w dniach 21 – 23 maja w Bochni. To niezwykle ciekawe wydarzenie muzyczne adresowane jest do uczniów szkół specjalnych, integracyjnych, masowych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz młodzieży zrzeszonej w Domach Kultury. Ideą jest integracja osób niepełnosprawnych ze zdrowymi rówieśnikami.

 

W programie znajdą się dwudniowe warsztaty prowadzone przez znakomitych polskich artystów oraz przesłuchania konkursowe i koncerty. Zgodnie z regulaminem uczestnicy muszą przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz załączyć nagranie piosenki, która będzie wykonywana podczas festiwalu. Jakość nie ma znaczenia, na równi traktowane są profesjonalne teledyski, jak i zapisy piosenek wykonane telefonem komórkowym. Przede wszystkim liczy się kolejność zgłoszeń oraz pomysł muzyczny i interpretacja utworu, oceniana przez pryzmat możliwości. Preferowane są piosenki wykonywane w języku polskim. Więcej informacji na stronie: www.festiwal.bochnia.pl

 

Program:

21-22 maja 2013r.

Warsztaty muzyczne dla uczestników. Prowadzący: Adrianna Biedrzyńska, Ania Rusowicz, Artur Barciś, Marek Jackowski, Marek Pacuła i Marek Piekarczyk.

 

23 maja 2013r.

10.00 – Uroczyste rozpoczęcie festiwalu

10.30 - Przesłuchania konkursowe

17.00 - Festiwalowa Gala Laureatów

Koncert wyróżnionych

Recital Artura Barcisia

Koncert Finalistów “The Voice of Poland”