kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » ULKA zaprasza na warsztaty świąteczne

ULKA zaprasza na warsztaty świąteczne

Dodano: 05.12.2012 11:00 ULKA zaprasza na warsztaty świąteczne
Stało się już tradycją, że Stowarzyszenie "ULKA" wspólnie z partnerami (Urzędem Miasta, Szkołą Podstawową nr 2, Stowarzyszeniem Bocheńska Dwójka, Komendą Straży Pożarnej w Bochni), włącza się szczególnie aktywnie w bocheńskie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Tak będzie i w tym roku!

"ULKA" zaprasza na integracyjne warsztaty w ramach projektu "Bocheńskie tradycje Bożonarodzeniowe".

Będziemy wspólnie wypiekać pierniki, opowiadać o lokalnych tradycjach związanych  ze świętami, ćwiczyć śpiewanie piosenek, i oczywiście - przygotowywać ozdoby, które w ramach miejskiego opłatka zawiesimy na choince ustawionej na bocheńskim Rynku.
Ci, którzy uczestniczyli w warsztatach w ubiegłych latach - wiedzą, że jest to znakomita zabawa!
- zachęca Wiktor Tomana prezes zarządu Stowarzyszenia "ULKA".

Organizatorzy zapraszają całe rodziny: dzieci niepełnosprawne, ich rodzeństwo, kolegów, rodziców!) oraz wszystkich zainteresowanych. Szczególnie miło widzianymi gośćmi będą  babcie i dziadkowie, którzy mogą opowiedzieć, jak wyglądały święta Bożego Narodzenia w czasach, kiedy oni byli dziećmi.  Warsztaty zostaną przeprowadzone w dniach 8 i 15 grudnia (soboty), w godzinach 12:00-15:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Bochni. Miejski Opłatek na Rynku w tym roku Urząd Miasta zorganizuje 16 grudnia (niedziela) - rozpoczęcie ok. godz.11:30.

Szczegóły spotkania na Rynku zostaną przekazane w czasie warsztatów.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego udziału w  warsztatach - do piątku- 7 grudnia br. drogą mailową - e-mail: lub telefonicznie pod nr 604 28 22 28.

 

sw