kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Szkolny Klub Logistyki z Dąbrowicy uczy się od najlepszych kół studenckich

Szkolny Klub Logistyki z Dąbrowicy uczy się od najlepszych kół studenckich

Dodano: 22.12.2015 08:00 Szkolny Klub Logistyki z Dąbrowicy uczy się od najlepszych kół studenckich
Uczniowie należący do Szkolnego Klubu Logistyki działającego w ZS w Dąbrowicy uczestniczyli w VIII Dniach Transportu. Seminarium zorganizowane zostało przez Koło Naukowe Logistyki „TiLOG” funkcjonujące na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Inteligencja i Integracja jako przyszłość nowoczesnego transportu i logistyki”.

W ramach konferencji doszło do spotkania społeczności akademickiej, posiadającej szeroką wiedzę z zakresu optymalizacji procesów logistyki, z zaproszonymi przedstawicielami firm transportowych i przedsiębiorstw, dla których logistyka ma kluczowe znaczenie w prowadzonej działalności. Łącząc teorię z zajęciami praktycznymi przedstawiono nowoczesne rozwiązania w szeroko rozumianej logistyce i transporcie. Ponadto pokazano jak inteligentne i zintegrowane systemy poprawiają efektywność transportu drogowego i kolejowego.

Opiekunem Szkolnego Klubu Logistyki jest mgr Krystyna Migdał.

 

inf.pras/sk