kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Szkolenie- Eurofundusze 2014-2020

Szkolenie- Eurofundusze 2014-2020

Dodano: 02.06.2015 09:00
11.czerwca w starostwie powiatowym w Bochni odbędą się warsztaty szkoleniowe poświęcone tematyce finansowania zewnętrznego. Będzie to jedno z cyklu szkoleń realizowanych przez Związek Powiatów Polskich pod nazwą "EUROFUNDUSZE 2014-2020, źródło dodatkowego wsparcia finansowego samorządów".

 

Podczas szkolenia omówiona zostanie polska polityka rozwoju, unijna polityka spójności, będzie także mowa o źródłach wsparcia finansowego, o które będą mogły ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego. Spotkanie będzie także okazją do pozyskania wiedzy o rozwiązaniach, które mogą dodatkowo wzmacniać pisane przez samorządy wnioski.Do udziału w seminarium Organizatorzy zapraszają władze samorządowe gmin i powiatów oraz pracowników administracji publicznej.

Do tej pory odbyły się już szkolenia w województwach mazowieckim, łódzkim i świętokrzyskim, z kolei w najbliższym czasie odbędą się w województwach podkarpackim, małopolskim i śląskim.

Najbliższe warsztaty zaplanowane zostały na 10 czerwca br. w Dębicy, 11 czerwca br. w Bochni oraz 12 czerwca br. w Bieruniu.

 

Więcej szczegółów nt. tych warsztatów na stronie www.zpp.pl.

 

 

 

kkh