kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starostowie wyjątkowo świętowali Dzień Kobiet

Starostowie wyjątkowo świętowali Dzień Kobiet

Dodano: 08.03.2019 14:00 Starostowie wyjątkowo świętowali Dzień Kobiet
Dzisiaj wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań, z tej okazji Starosta Adam Korta i wicestarosta Ryszard Drożdżak wybrali się do centrum miasta aby wręczyć płci pięknej tulipany wraz z życzeniami. Była to kolejna akcja wpisująca się w obchody 20-lecia Powiatu Bocheńskiego.

 

Reakcje Pań były różne, jedne były zaskoczone, drugie z radością i uśmiechem przyjmowały kwiaty, inne znów chwaliły inicjatywę.

Kobiety są bardzo ważne w naszym życiu i dlatego , w miarę możliwości jak najczęściej powinniśmy sprawiać im radość i je doceniać nie tylko w dniu kobiet, ale codziennie – zgodnie podkreślają starostowie.

W tym roku powiat bocheński obchodzi 20 lecie, z tej okazji przygotowano kilkanaście wydarzeń czy akcji, które będą realizowane przez cały rok. Pączki udekorowane flagami z napisem 20 lat powiatu, wręczane klientom urzędu podczas tłustego czwartku oraz wspólna akcja ze Stowarzyszeniem Małopolanki Być Kobietą z Pasją, podczas której przez cały rok będziemy prezentować wyjątkowe kobiety, które swoja pasją i energią zarażają innych, zainicjowały wydarzenia w ramach 20 - lecia powiatu. W planach są również konkursy, wystawy, bieg, koncerty i wiele innych.

 

sk