kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Starosta z wizytą na ul. Wygoda w Bochni

Starosta z wizytą na ul. Wygoda w Bochni

Dodano: 17.08.2015 13:00 Starosta z wizytą na ul. Wygoda w Bochni
Przez cały tydzień ul. Wygoda będzie wyłączona z ruchu w związku z układaniem nowej nawierzchni drogowej. Jednakże możliwy będzie dojazd mieszkańców do posesji. Zapewniony został również objazd poprowadzony przez ulicę Smyków, Adolfa Mitery i Krzeczowską.

W związku z zażaleniami mieszkańców rejonu remontowanej ulicy, starosta bocheński Ludwik Węgrzyn wspólnie z dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Małgorzatą Zysek odwiedził modernizowany odcinek. Rozmawiał z mieszkańcami, prosząc o wyrozumiałość oraz tłumacząc zakres prowadzonych prac i co za tym idzie utrudnienia z tym związane.

Mam świadomość z jakimi utrudnieniami oraz niedogodnościami muszą borykać się mieszkańcy, dlatego zwracam się z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość. Już niebawem będą Państwo mogli bez przeszkód korzystać z modernizowanego odcinka – wyjaśnia starosta bocheński

Prace będą trwały do 25 sierpnia a realizowane są w ramach tzw. „schetynówki”. Oprócz nowej nawierzchni drogowcy wykonają przejścia dla pieszych, progi zwalniające, oznakowania poziome i pionowe, wymienią oprawy oświetlenia ulicznego, wyremontują chodniki oraz zamontują bariery energochłonne.

 

sk