kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Środki finansowe na działalność gospodarczą w PUP

Środki finansowe na działalność gospodarczą w PUP

Dodano: 07.11.2013 10:00 Środki finansowe na działalność gospodarczą w PUP
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni rozpoczyna drugą turę naboru formularzy rekrutacyjnych do projektu „Moja mała firma”. Rekrutacja trwa do 15.11.2013 roku. W projekcie zaplanowano:

1. środki finansowe na podjęcie działalności gospodarczej do 22 000 zł dla 52 osób,

2. wsparcie szkoleniowo – doradcze dla 60 osób.

Skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni. Osoby zainteresowane ubieganiem się o środki na podjęcie działalności gospodarczej zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji uczestników, który zawiera opis rekrutacji, kryteria oceny Formularzy rekrutacyjnych i warunki uczestnictwa. Formularze przyjmowane są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, ul. Wojska Polskiego 3, I piętro, pokój nr 13 w godzinach: poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek – piątek 7.00 – 15.00. Wszystkie informacje o rekrutacji na stronie www.pup-bochnia.pl oraz Biurze projektu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VI Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007 – 2013.