kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » "Równać Szanse 2014"

"Równać Szanse 2014"

Dodano: 26.09.2015 09:00 "Równać Szanse 2014"
Ruszył Regionalny Konkurs Grantowy ogłoszony w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności "Równać Szanse 2014" dla organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury oraz bibliotek gminnych działających na Państwa terenie.

W Regionalnym Konkursie Grantowym o dotacje do 8 500 zł na projekty trwające minimum
6 miesięcy (pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych planujące założyć stowarzyszenie, ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Działania realizowane w ramach projektu powinny być adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (13-19 lat) ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców.

Realizacja w jednostkach terytorialnych jak największej liczby projektów w ramach Programu "Równać Szanse" pozwoli na zwiększenie szans młodzieży na udany start w dorosłe życie, może być także okazją dla realizujących je organizacji pozarządowych do zdobycia cennych doświadczeń i umiejętności, a tym samym bodźcem do rozwoju potencjału całego środowiska.

Na stronie rownacszanse.pl znajdują się niezbędne informacje na temat konkursu oraz dostęp do generatora wniosków. Wszystkie informacje zostały też opublikowane na portalu ngo.pl, który jest patronem medialnym konkursu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: lub telefonicznie: (22) 826 10 16.

 

sk