kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Rachunkowość w projekcie- bezpłatne szkolenie w starostwie

Rachunkowość w projekcie- bezpłatne szkolenie w starostwie

Dodano: 07.10.2010 09:00
Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Rachunkowość i księgowość w projektach EFS – w ramach cyklu zarządzanie finansami w projektach EFS”, które odbędzie się 14. października 2010 r. w Bochni w sali Starostwa Powiatowego, ul. Kazimierza Wielkiego 31.

Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Rachunkowość i księgowość w projektach EFS – w ramach cyklu zarządzanie finansami w projektach EFS”, które odbędzie się 14 października 2010 r. w Bochni w sali Starostwa Powiatowego, ul. Kazimierza Wielkiego 31. Szkolenie skierowane jest w szczególności do instytucji realizujących projekty lub przygotowujących się do realizacji projektów w ramach POKL. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić księgowość projektu zgodną zarówno z wymaganiami projektowymi, jak i ustawą o finansach publicznych i prawem pracy. Szczegółowo omówione zostaną zasady przygotowania dokumentacji potrzebnej do prawidłowego rozliczenia wydatków poniesionych w związku z realizacją projektu.

Jak zgłosić się na szkolenie?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać (do dnia 12.10.2010 r., do godz. 16.00) wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres info_tarnow@roefs.pl lub faxem na nr (014) 6556 985. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają, mailem lub telefonicznie, potwierdzenie uczestnictwa.

Informacje organizacyjneRejestracja uczestników i bufet kawowy od godz. 8.30. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe i zaświadczenie ukończenia szkolenia.