kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » "Puchar Małopolski MMA"

"Puchar Małopolski MMA"

Dodano: 25.01.2012 12:00 "Puchar Małopolski MMA"
W niedziele na hali widowiskowo - sportowej odbyły się zawody Amatorskiej Ligi MMA o Puchar Małopolski – ALMMA 16 pod patronatem Starosty Bocheńskiego Jacka Pająk oraz Burmistrza Miasta Bochnia Stefana Kolawińskiego.

Była to już 16 edycja zawodów, które po raz kolejny gościły w Bochni. Zmagania w ramach ALMMA należą do największych amatorskich zawodów MMA w Polsce, na których zaczynali najlepsi polscy zawodnicy.  Ogółem wystartowało ponad 100 zawodników z kilkunastu klubów z Polski, ale pojawili się także fighterzy z zagranicy
Organizatorem zawodów  był  Fightman, bocheńsko – brzeski klub MMA prowadzony przez Tomasza Knapa oraz Polski Związek Ju-Jitsu.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MMA

GENERALNA
1.Fightman
2.Iron Dragon MMA Team
3.Spartakus Rzeszów
JUNIOR
1.Fightman
2.Iron Dragon
3.Combat Team Dębica
OFS
1.Fightman
2.Spartakus Rzeszów
3.Silesian Cage Club/Okniński/Knockout Gym
FULL CONTACT
1.Target Muaythai/Palestra Warszawa
2.Iron Dragon MMA Team
3.WroxGym

PIERWSZY KROK  MMA

(PIERWSZY PODANY ZWYCIĘZCA)
Serobyan  Grachya Olkusz  & Fałek Krzysztof
Ziółko Mikołaj Fightman  &  Kudła łukasz Spartakus
Chałaśkiewicz Marcin Okniński  &  Szfran Krystian  LL Team
Chałaśkiewicz Marcin Okniński   &  Włosiński Janusz  LZS Pińczów
Turniej Junior
62 kg
1.Pudełek Gabriel Fightman
2.Gumuła Bartek Fightman
3.Stokłosa Daniel Iron Dragon
67 kg
1.Selwa Kamil Spartakus
2.Warzecha Mateusz Fightman
3.Mosgalik Kamil Dybol Team Zabrze
73 kg
1.Rogóż Patryk Fightman
2.Gajek Adrian  Legion Team Tarnów
3.Błażej Krysijan Combat Team Dębica
80 kg
1.Czochara Jakub  Iron Dragon Team
2.Piątek Michał Iron Dragon Team
87 kg
1.Brandys Paweł MMA Oświęcim
2.Górniak Denis MMA Bytom
3.Prus Maciej Combat Team Dębica
96 kg
1.Podraza Albert Combat Team Dębica
2. Śmiałek Maciej Fightman
Turniej Ograniczona Formuła Senior
62 kg
1.Świątek Tymoteusz Fightman
2.Piechocki Mateusz  Combat Team Dębica
3.Chłopik Piotr Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
67 kg
1.Rewera Sebastian Spartakus
2.Sulewski Przemysław Dybol Team Zabrze
3.Sypulski Marcin Dybol Team Zabrze
73 kg
1.Bula Oliwer Silesian Cage Club
2.Worobiej Paweł
3.Kolano Paweł Spartakus
80 kg
1.Danych Filip Okniński
2.Płaza Konrad Underground Gold Team
3.Gawrjołek Łukasz Underground Gold Team
87 kg
1.Dądalski Miłosz Knockout Gym
2.Drelich Wojciech Spartakus
3.Gałczyński Tomasz LZS Pińczów
96 kg
1.Mika Paweł Fightman
+96 kg
1.Shawky Yasser
Turniej Full Contact
55 kg
1.Wojas Marzena Target
67 kg
1.Janicki Mariusz Wrox Gym
2.Tomasik Rafał Target Muaythai
80 kg
1.Kuśmiera Łukasz Palestra Warszawa
2.Rakowski Piotr Palestra Warszawa
3.Jasek Kamil Iron Dragon MMA Team
+96 kg
1.Woźny Jan Iron Dragon MMA Team
BJJ NO GI
Białe Pasy
67 kg
1.Baran Dawid CSW Herkules Łęczna
2.Fałek Krzysztof
3.Błażejczyk Rafał
73 kg
1.Pach Krzysztof  Iron Dragon
2.Legutko Krystian Fightman
3.Maruszczyk Michał Silesian Cage Club
87 kg
1.Grochowiec Grzegorz KU AZS PWSZ Tarnów
2.Padoł Waldemar  KU AZS PWSZ Tarnów
3.Pasternak Jacek  Killer Factory
BJJ NO GI
Kolorowe Pasy
73 kg
1.Oleksiak Dawid Gracie Barra Team Draculino
2.Michalik Mateusz  KU AZS PWSZ Tarnów
80 kg
1.Łopatowski Mateusz  KU AZS PWSZ Tarnów
2.Szpak Dawid  Gracie Barra Team Draculino
87 kg
1.Pieńkowski Mariusz  KU AZS PWSZ Tarnów
2.Olszewski  Dominik KU AZS PWSZ Tarnów
3.Bałut Bartosz  Grapling Kraków

 

sw