kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Przyszłość należy do logistyki

Przyszłość należy do logistyki

Dodano: 11.03.2013 09:00 Przyszłość należy do logistyki
Członkowie Szkolnego Klubu Logistyki, działającego w Zespole Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy, zmagali się z pytaniami testowymi II etapu Olimpiady Logistycznej „Przyszłość należy do logistyki”. Organizatorem Olimpiady jest Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zasadnicze etapy konkursu poprzedziła rejestracja w serwisie oraz akceptacja regulaminu. Każdy uczestnik mógł tylko raz założyć konto na platformie i otrzymał login z hasłem aktywującym.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy, wirtualny odbył się 11 lutego br. i polegał na  wypełnieniu testu jednokrotnego wyboru składającego się z 15-stu pytań. II etap, także wirtualny, to test wielokrotnego wyboru spośród 20-stu pytań. Po zakończonym teście każdy uczestnik zobaczył automatycznie liczbę zdobytych punktów i czas w jakim wykonał zadania. Do finału przejdzie 60-tka najlepszych uczestników, wyłonionych w II etapie, która będzie rozwiązywać problemowe zadanie logistyczne w wyznaczonym czasie.

Do Olimpiady młodzież przygotowywał opiekun Szkolnego Klubu Logistyki mgr Krystyna Migdał.

 

 

sw