kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Program współpracy powiatu bocheńskiego z NGO na rok 2015

Program współpracy powiatu bocheńskiego z NGO na rok 2015

Dodano: 03.11.2014 12:00 Program współpracy powiatu bocheńskiego z NGO na rok 2015
W związku z rozpoczęciem prac nad projektem „Programu współpracy powiatu bocheńskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015” zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach, podczas których będą mogli Państwo zgłosić swoje sugestie i wątpliwości związane z dokumentem.

Tegoroczne konsultacje programu będą odbywały się z zastosowaniem takich form jak: okrągły stół na raty i konsultacje elektroniczne. Ponadto uruchomiony będzie punkt konsultacyjny. Chcemy by Państwo mieli również wpływ na ostateczną treść programu, dlatego też liczymy na duże zaangażowanie w proces tworzenia tego dokumentu.

Pierwsze spotkanie, na którym zaprezentowany zostanie projekt programu współpracy na rok 2015 odbędzie się 4 listopada b.r. (tj. wtorek) o godzinie 10.00 w sali 103 Starostwa Powiatowego w Bochni. O kolejnych spotkaniach będziemy informować na bieżąco.  W razie pytań lub wątpliwości prosimy również o kontakt z Wydziałem Bezpieczeństwa, Oświaty i Spraw Społecznych (p.214); pod numerem tel. 14 615 37 00 wew. 865 lub na adres: a.wasniowska@powiat.bochnia.pl.

Na spotkaniach chcemy zaprezentować nowo powstały portal organizacji pozarządowych i zachęcić do korzystania z jego zasobów i możliwości.

 

Portal powstał w ramach projektu realizowanego przez Powiat Bocheński w partnerstwie ze Związkiem Centralnym Dzieła Kolpinga w Polsce  pn. „Obywatel współdecyduje. Konsultacje społeczne w powiecie bocheńskim” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

sk