kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Pożegnanie Komendantów Policji

Pożegnanie Komendantów Policji

Dodano: 01.03.2019 08:00 Pożegnanie Komendantów Policji
Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Tadeusza Stachaka, Komendanta Powiatowego Policji w Bochni oraz jego zastępcy mł. insp Roberta Dudka.

[W pożegnaniu uczestniczyli m.in. p.o. I Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Robert Strzelecki, Radni Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska i Stanisław Bukowiec, władze samorządowe powiatu bocheńskiego na czele ze Starostą Bocheńskim Adamem Kortą, Wójtowie Gmin,  Prokurator Rejonowy w Bochni,  Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bochni oraz Komendanci Miejscy i Powiatowi.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robertowi Strzeleckiemu. Następnie przybliżono przebieg kariery zawodowej Komendanta Stachaka i odczytano rozkaz o odwołaniu z zajmowanego stanowiska. Po tym nastąpiła ceremonia pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Bochni insp. Tadeusza Stachaka ze sztandarem, po której insp. Stachak złożył meldunek o zdaniu obowiązków służbowych.

Po uroczystym pożegnaniu się ze sztandarem jednostki, insp. Tadeusz Stachak  zwrócił się do zebranych gości dziękując wszystkim za współpracę.  Wyrazy uznania i podziękowania dla insp. Tadeusza Stachaka złożyli również powiatu bocheńskiego na czele ze starosta i przewodniczącą Rady Powiatu Bernadettą Gąsiorek.

Ponadto głos zabrali poszczególni uczestnicy uroczystości, serdecznie dziękując Komendantowi za udaną współpracę i życząc dalszych sukcesów i pomyślności w życiu osobistym. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku.

W trakcie uroczystości pożegnano również mł. insp. Roberta Dudka, któremu w dniu 25 lutego 2019 r. powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.