kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Piotr Gadowski nowym Zastępcą Komendanta Powiatowej PSP w Bochni

Piotr Gadowski nowym Zastępcą Komendanta Powiatowej PSP w Bochni

Dodano: 10.03.2015 09:00 Piotr Gadowski nowym Zastępcą Komendanta Powiatowej PSP w Bochni
Małopolski Komendant Wojewódzki nadbryg. Andrzej Mróz powołał z dniem 9 marca na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Bochni Pana mł. bryg. mgr inż. Piotra Gadowskiego.

Mł. bryg. mgr inż. Piotr Gadowski w czasie swojej długoletniej służby w Komendzie Powiatowej PSP w Bochni zdobywał doświadczenie zawodowe oraz podwyższał swoje wykształcenie pożarnicze i ogólne. W roku 1994 rozpoczął naukę w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie uzyskując tytuł technika pożarnictwa i stopień młodszego aspiranta. Następnie kontynuował naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którą ukończył w roku 2001 uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa i stopień młodszego kapitana. W 2007r. ukończył studia na kierunku ekonomika i organizacja ratownictwa uzyskując tytuł magistra. Swoje 21- letnie doświadczenie zawodowe zdobywał na różnych stanowiskach, w tym szczególnie w zakresie ratowniczym i operacyjnym. Dotychczas mł.bryg. Piotr Gadowski pełnił funkcję Naczelnika Wydziału ds. Operacyjno-Szkoleniowych w tut. Komendzie.

Panu Komendantowi gratulujemy oraz życzymy satysfakcji z pełnionej służby.

 

sk