kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Od nowego roku Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ma nową stronę internetową

Od nowego roku Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ma nową stronę internetową

Dodano: 15.01.2016 09:00 Od nowego roku Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ma nową stronę internetową
Strona posiada przejrzystą budowę z podziałem na działy, które są skierowane do bezrobotnych, poszukujących pracy, pracodawców i przedsiębiorców oraz dział związany ze statystykami rynku pracy i danymi organizacyjnymi PUP w Bochni.

Na stronie głównej znajduje się slider, w którym wyświetlane są streszczenia najnowszych aktualności. Strona umożliwia także szybkie przejście np.  do Elektronicznej rejestracji, Centralnej Bazy Ofert Pracy,  Biuletynu Informacji Publicznej czy Elektronicznej Skrzynki Podawczej – wyjaśnia Andrzej Zając Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni.

Nowa strona internetowa została opracowana i sfinansowana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w celu dostosowania oraz ujednolicenia zawartości informacyjnej i wyglądu graficznego stron internetowych powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w skali kraju oraz przystosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. Docelowo wszystkie urzędy będą miały wdrożoną taką stronę.

Zapraszamy na http://bochnia.praca.gov.pl/

 

sk