kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Obchody Dnia Strażaka

Obchody Dnia Strażaka

Dodano: 11.05.2011 14:00 Obchody Dnia Strażaka
W poniedziałek Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni odbyła się uroczystość z okazji Dnia Strażaka. Podczas spotkania wręczono liczne awanse i odznaczenia.

Komenda wzbogaciła się także o nowe narzędzia pracy takie jak: kabina dekontaminacyjna, detektor wielogazowy PHD-6, nożyce HOLMATRO CU 4055, rusztowanie ratownicze wraz z rozporami kanałowymi RINGER, odsysacz permanentny VETTER typu MPS, turbowentylator osiowy oddymiający GF 165, agregat prądotwórczy Honda EU 20, pneumatyczny zestaw HLS-2, platforma ratownicza LUKAS, Radiotelefon nasobny Motorola GP-360 (3 komplety), ledowy zestaw oświetlający Solaris SOLARIS, zestaw flar oświetlających oraz wyposażenie osobiste. Zakup tych urządzeń był możliwy dzięki dofinansowaniu Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Starostwa Powiatowego w Bochni i samorządów gminnych.

Podczas uroczystości podziękowanie Strażakom za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków na rzecz społeczności złożył Starosta Bocheński Jacek Pająk, jednocześnie informując, że w budżecie powiatu została zabezpieczona kwota 100 000 zł na rzecz Powiatowej Straży Pożarnej.

Ponadto tak, jak w latach ubiegłych w budżecie zabezpieczono także środki finansowe na doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu bocheńskiego.

 

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: