kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Nowy Komendant w Wiśniczu

Nowy Komendant w Wiśniczu

Dodano: 31.01.2015 16:00 Nowy Komendant w Wiśniczu
W piątek, 29 stycznia, w wiśnickim Ratuszu odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, którego stosownym rozkazem powołał Komendant Powiatowy Policji w Bochni podinspektor Mariusz Dymura.

Na uroczystości, wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. wicestarosta bocheński Józef Mroczek, Pani Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska,  Wójt Gminy Lipnica Murowana Tomasz Gromala, przedstawiciele rady powiatu w osobach Pana Jerzego Łacnego i Krzysztofa Kołodziejczyka, przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Bochni, Dyrektor Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu, kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Bochni, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, a także najbliższa rodzina powołanego na nowe stanowisko policjanta.Uroczystość rozpoczęła się meldunkiem złożonym Komendantowi Powiatowemu Policji w Bochni, który po powitaniu gości i przemówieniu, wręczył nowemu gospodarzowi Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu rozkaz personalny.

Nowy komendant od wielu lat pełni służbę w wiśnickim komisariacie i doskonale zna zagrożenia i problemy, jakie występują na podległym jednostce terenie. Bogaty w tą wiedzę i doświadczenie, zgodnie z obietnicą złożoną w ratuszu dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania jakim obdarzyli go Komendant Powiatowy Policji w Bochni, a także władze i mieszkańcy Nowego Wiśnicza oraz sąsiednich gmin.
Aspirant Sztabowy Mariusz Mardosz zastąpił na nowym stanowisku dotychczasowego komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wisniczu, komisarza Mirosława Strach, który decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji został awansowany na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.