kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Nowa pracownia w szkole w Kamionnej

Nowa pracownia w szkole w Kamionnej

Dodano: 30.01.2017 10:00 Nowa pracownia w szkole w Kamionnej
W Publicznym Gimnazjum w Kamionnej, prowadzonym przez „Stowarzyszenie EduKreatywni” otwarto najnowocześniejszą w regionie pracownię fizyczno-chemiczną.

Tę ważną w historii szkoły uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych: Wicestarosta Bocheński Józef Mroczek, Wójt Gminy Trzciana Józef Nowak, Zarząd Stowarzyszenia Edukreatywni, z którego inicjatywy powstała pracownia oraz jego członkowie, nauczyciele i pracownicy działających w Szkole w Kamionnej placówek oświatowych. tj. Szkoły Podstawowej( uczy się w niej obecnie 111 uczniów), Gimnazjum (liczy 37 uczniów) i Niepublicznego Przedszkola.

Nowo oddana do użytku pracownia stwarza dla uczniów i nauczycieli znakomite warunki do pracy, jest kompleksowo wyposażona w pomoce dydaktyczne (stół demonstracyjny do doświadczeń, zestawy odczynników, projektor multimedialny, szafa wentylowana na odczynniki) oraz nowocześnie zaaranżowana. Jej uzupełnieniem jest portret Marii Skłodowskiej-Curie obok którego umieszczono słowa noblistki : „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć „.

 

sk