kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Modernizacja w urzędzie

Modernizacja w urzędzie

Dodano: 23.09.2011 08:00 Modernizacja w urzędzie
W bocheńskim starostwie trwają prace remontowe i modernizacyjne, związane z realizacja projektu " e-powiat, e-urząd społeczeństwo informacyjne elementem rozwoju powiatu bocheńskiego”.


Obecnie modernizowana jest infrastruktura elektryczna i teleinformatyczna, cały czas trwają prace związane z  modernizacja sprzętu komputerowego i serwerowego. Dodatkowo wdrażane są nowe programy. W dalszej części prowadzone będą działania wdrożeniowe związane
z telefonią IP, Call Center oraz udostępnieniem klasycznych usług w formie elektronicznej, dzięki czemu wiele spraw będzie można załatwić zdalnie, o dowolnej porze i niezależnie od miejsca pobytu.

Wszystkie powyższe działania mogą wpłynąć na utrudnienia w komunikacji z urzędem, ponadto w związku z prowadzonymi pracami niektóre korytarze i pokoje zostały czasowo wyłączone z użytku przez petentów.

Naszych klientów bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, tym bardziej, że wprowadzane zmiany docelowo ułatwią, uproszczą i przyspieszą komunikację z naszym urzędem.

Na realizację projektu starostwo otrzymało prawie 3,5 mln z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

 

 

kkh