kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Mariusz Dymura nowym szefem policji

Mariusz Dymura nowym szefem policji

Dodano: 05.03.2013 14:00 Mariusz Dymura nowym szefem policji
Podinspektor Mariusz Dymura został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego w Bochni. Nominację odebrał z rąk zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp. Pawła Dzierżaka. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu ziemi bocheńskiej ze Starostą Jackiem Pająkiem na czele, Burmistrzem Bochni Stefanem Kolawińskim, a także licznie stawili się Komendanci Miejscy i Powiatowi Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej w Bochni, kadra kierownicza KPP w Bochni, przyjaciele.

Szczególne podziękowania nowy Komendant skierował do obecnych na Sali Narad najbliższych; żonie (oficerowi Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie), której dedykował tą nominację i ojcu (emerytowanemu policjantowi tutejszej jednostki).

W swoim przemówieniu Komendant Dymura podkreślił rolę zaufania, dobrej atmosfery i współpracy, a także dobrych relacji „policja – społeczeństwo”. Mówił, iż jest człowiekiem otwartym, gotowym do podjęcia nowych wyzwań i utrzymania wysokiego poziomu jaki prezentuje bocheńska jednostka. Podziękował poprzednikowi insp. Markowi Rudnikowi za jego wkład pracy m.in. w modernizację jednostki zobowiązując się do kontynuacji podjętych działań.

Obecny na spotkaniu Starosta Bocheński gratulując nominacji poinformował o decyzji radnych Powiatu w zakresie przekazania środków finansowych na kontynuację modernizację budynków KPP.

Uczestnicy uroczystości złożyli gratulacje nowemu szefowi bocheńskich policjantów przekazując okolicznościowe adresy i kwiaty.

Zastępcą KPP w Bochni pozostaje mł. insp. Jerzy Bieżychudek.

 

sw