kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Małopolskie spotkanie samorządowe Poznajemy nasze gminy

Małopolskie spotkanie samorządowe Poznajemy nasze gminy

Dodano: 06.09.2008 14:49 Małopolskie spotkanie samorządowe Poznajemy nasze gminy

6 września w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie Starosty Jacka Pająka, z członkami i przyjaciółmi Stowarzyszenia Civitas Christiana. Spotkanie to było już kolejnym z cyklu Małopolskich Spotkań Samorządowych pn. Poznajemy Nasze Gminy. Z tej okazji w starostwie gościł także Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa, a jednocześnie Koordynator Zespołu Samorządowego Civitas Christiana Stanisław Rachwał, a także Jacek Stróżyński Dyrektor Oddziału Okręgowego Civitas Christiana.W trakcie spotkania Jacek Stróżyński wygłosił wykład poświęcony pracy Stowarzyszenia na rzecz samorządów, po którym odbyła się dyskusja poświęcona zagadnieniom związanym z Powiatem Bocheńskim