kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konsultacje społeczne zakończone

Konsultacje społeczne zakończone

Dodano: 23.11.2011 14:00 Konsultacje  społeczne zakończone
Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy Powiatu Bocheńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

W czasie ich trwania (10-17 listopad br.) omówiono założenia programu na rok 2012, a także przedstawiono obszary tematyczne, uwypuklając proponowane zmiany w brzmieniu programu w stosunku do wersji obecnie obowiązującej.

Zaproszeni przedstawiciele różnych organizacji prezentowali nie tylko swoje uwagi do Programu współpracy Powiatu Bocheńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2012, ale również przekazywali wnioski dotyczące dotychczasowej współpracy.

Wnioski z tych spotkań zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu i pozwolą zapoznać się nie tylko z potrzebami organizacji, ale przede wszystkim wypracować jeszcze lepsze ramy współpracy pomiędzy samorządem powiatowym i trzecim sektorem- mówi starosta bocheński Jacek Pająk.

Głównym celem programu jest wspieranie i rozwój sektora podmiotów, prowadzących działalność pożytku publicznego, mającego wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego.