kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konsultacje programu współpracy z NGO`s

Konsultacje programu współpracy z NGO`s

Dodano: 10.11.2009 00:00

Trwają konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w związku z przygotowaniem nowego dokumentu na rok 2010. Dotychczas odbyły się już dwa spotkania ze stowarzyszeniami z powiatu bocheńskiego. Zaproszeni przedstawiciele różnych organizacji prezentowali nie tylko swoje uwagi do Programu współpracy Powiatu Bocheńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2009 , ale również przekazywali wnioski dotyczące dotychczasowej współpracy. Przedstawiciele organizacji otrzymali również ankiety, w których opisali proponowany zakres współpracy z powiatem i kierunki działań na rok 2010.

Wnioski z tych spotkań i ankiet zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu i pozwolą zapoznać się nie tylko z potrzebami organizacji, ale przede wszystkim wypracować jeszcze lepsze ramy współpracy pomiędzy samorządem powiatowym i trzecim sektorem – mówi Emilia Mazanek koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Jednocześnie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i stowarzyszeń z powiatu bocheńskiego do analizy programu współpracy z roku 2009 i przesyłania swoich uwag na adres tutaj