kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”

Konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”

Dodano: 15.04.2018 15:00 Konkurs  „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”
W roku 2018 przypada jubileusz 90-lecia istnienia Oddziału PTTK w Bochni. Z tej okazji Zarząd Oddziału ogłasza konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”. 90 lat to długi czas, czas wielu zmian w każdej dziedzinie życia, ale w PTTK jedno nie zmieniło się nigdy, to chęć krzewienia turystyki i krajoznawstwa oraz aktywnych form wypoczynku.

 

Turystyka kwalifikowana to jeden ze sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu, a przecież wokół nas jest tyle pięknych i ciekawych miejsc, które kuszą malowniczymi widokami. „Świat to księga, a ci którzy nie podróżują, czytają tylko jedną jej str

Jeżeli chcesz zacząć się ruszać, chodzić w góry, jeździć na rowerze, pływać kajakiem, zwiedzać… nie czekaj dłużej. Nie ważne czy jesteś członkiem PTTK czy nie, czy masz 5, 55 czy 105 lat, najważniejsze, by chcieć podróżować i aktywnie spędzać czas. Zacznij już dziś
i zbieraj jak największą liczbę dni spędzonych z Oddziałem PTTK w Bochni w 2018 roku*. Karta zgłoszeń oraz regulamin konkursu w plikach do pobrania.


Zapraszamy dzieci, młodzież, singli, rodziców, seniorów…jednym słowem WSZYSTKICHdo udziału w wyjazdach z bocheńskim Oddziałem PTTK!

Spędzaj dni z PTTK Bochnia i zdobywaj nagrody!

Do wygrania m.in.: wyjazd dla 2 osób na wycieczkę na fatbikach – Fatbike przygoda cały rok; karnet na siłownię – Fabryka Formy Studio One i wiele innych.

Spotkajmy się wszyscy na turystycznym szlaku!*w konkursie liczą się dni spędzone z bocheńskim Oddziałem PTTK w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2018 roku.


kh