kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „Jestem doulą i kocham to!” – Latający Krąg lipcowy

„Jestem doulą i kocham to!” – Latający Krąg lipcowy

Dodano: 14.07.2014 14:00 „Jestem doulą i kocham to!” – Latający Krąg lipcowy
W Kręgu lipcowym zasiądzie Sabina Jakubowska. Sabina jest doulą, która profesjonalnie opiekuje się kobietami oczekującymi dziecka. Opowieści douli posłuchamy już we środę 16 lipca o godz. 18.30 na Latającym Kręgu, który organizuje Qukeria.pl. Spotkanie odbędzie się w Małej Czarnej.

Kiedy kobieta przygotowuje się do porodu, doula pomaga opracować plan, oferuje masaż relaksacyjny albo masaż pleców specjalną chustą rebozo. Pomaga złagodzić dolegliwości ciąży naturalnymi metodami, odpowiednio dobraną muzyką, pełną wsparcia rozmową. Doula uspokaja, pomaga oswoić ciążę.

„Wszystkie moje zawodowe drogi i zakręty doprowadziły mnie do tego miejsca. Jestem doulą – i kocham to” – mówi Sabina. Jako doula jest zawsze w gotowości dla swoich klientek, gdy zbliża się poród. Służy radą, gdy otrzyma telefon o 3 nad ranem, zawiezie do szpitala, a na życzenie będzie towarzyszyła podczas porodu. Służy wsparciem nie tylko dla rodzącej kobiety, ale także dla bliskich, którzy uczestniczą, czekają, przeżywają...

Doula pomaga podjąć decyzje, szanuje je, nie krytykuje, lecz doradza. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem. W połogu pomoże przy karmieniu piersią, poradzi, gdy dopadnie „baby blues”, posłuży fachową literaturą, akcesoriami do ćwiczeń, wyręczy w czynnościach przy dziecku... także w nocy. Doula po prostu towarzyszy, jest przy kobiecie.

Praca douli to służenie kobiecie - wsparciem fizycznym, emocjonalnym oraz informacyjnym. To zajęcie, które rodzi się z pasji i daje spełnienie. O kompetencjach Sabiny Jakubowskiej świadczy doświadczenie we własnym macierzyństwie i specjalistyczne szkolenia. Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą posłuchać opowieści douli na lipcowy Latający Krąg.

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/groups/577821392266062/?fref=ts
Strona Sabiny Jakubowskiej: http://www.doulakrakow.net/

http://www.latajacaszkola.pl/latajace-kregi/

 

sk