kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Indywidualne Biegi Przełajowe - LICEALIADA

Indywidualne Biegi Przełajowe - LICEALIADA

Dodano: 21.04.2016 07:00 Indywidualne Biegi Przełajowe - LICEALIADA
Poniedziałek 11 kwietnia 2016r. był "pod znakiem" biegów przełajowych. Przedstawiciele 6 szkół średnich Powiatu Bocheńskiego wzięli udział w Zawodach Powiatowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.

KATEGORIA DZIEWCZĄT ( bieg ukończyło 55 dziewcząt)
ROCZNIK 1999
1.    Jajeśnica Joanna - II LO Bochnia
2.    Kapera Ewa - ZS Nr 2 Bochnia
3.    Matlęga Klaudia - ZS Nr 2 Bochnia
4.    Foszczyńska Agnieszka - ZS Nr 3 Bochnia
5.    Mętel Oliwia - ZS Nr 1 Bochnia
6.    Bratek Aleksandra - I LO Bochnia
7.    Kasperczyk Magdalena - ZS Nr 2 Bochnia
8.    Rudnik Natalia - ZS Nr 3 Bochnia
ROCZNIK 1998
1.     Wolak Gabriela - I LO Bochnia
2.    Nalepka Gabriela - ZS Nr 2 Bochnia
3.    Mucha Izabela - ZS Nr 1 Bochnia
4.    Górka Agnieszka - ZS Nr 1 Bochnia
5.    Fulara Karolina - ZS Nr 2 Bochnia
6.    Mroczek Anna - ZS Nr 1 Bochnia
7.    Drożdż Karolina - ZS Nr 1 Bochnia
8.    Puścizna Katarzyna - ZS Nr 1 Bochnia
ROCZNIK 1996 -7
1.    Wilgocka Patrycja - ZS Nr 3 Bochnia
2.    Zgłobicka Sabina - ZS Nr 3 Bochnia
3.    Świętek Klaudia - ZS Nr 3 Bochnia
4.    Mroczek Ewelina - ZS Nr 2 Bochnia
5.    Drzazga Andżelika - ZS Nr 1 Bochnia
6.    Apryjas Joanna - ZS Nr 1 Bochnia
7.    Gawłowicz Beata - ZS Nr 3 Bochnia
8.    Kurtyka Julia - I LO Bochnia



KATEGORIA CHŁOPCÓW ( bieg ukończyło 49 chłopców)

ROCZNIK 1999

1.    Kokoszka Karol - I LO Bochnia
2.    Panna Jakub -  ZS Nr 1 Bochnia
3.    Chlebek Bartłomiej - ZS Nr 1 Bochnia
4.    Płachta Grzegorz - ZS Łapanów
5.    Szafraniec Marek - ZS Nr 3 Bochnia
6.    Kraj Radosław  - I LO Bochnia
7.    Pietroń Mateusz - ZS Łapanów
8.    Grzyb Mateusz - II LO Bochnia
ROCZNIK 1998

1.    Zym Patryk - II LO Bochnia
2.    Wąs Dawid - ZS Nr 3 Bochnia
3.    Piwowarski Paweł -  I LO Bochnia
4.    Jędrzejek Kacper - II LO Bochnia
5.    Słonina Radosław - ZS Nr 1 Bochnia
6.    Kluba Łukasz - ZS Nr 1 Bochnia
7.    Korta Karol - ZS Nr 1 Bochnia
8.    Mus Karol - ZS Nr 1 Bochnia

ROCZNIK 1996-7

1.    Rębilas Michał - ZS Nr 2 Bochnia
2.    Bukowiec Daniel - ZS Nr 2 Bochnia
3.    Zgłobicki Bartłomiej - ZS Nr 3 Bochnia
4.    Żurawski Damian - ZS Nr 1 Bochnia
5.    Mus Grzegorz - ZS nr 1 Bochnia
6.    Bratek Mateusz - ZS Nr 2 Bochnia
7.    Łagos Maciej - ZS Nr 1 Bochnia
8.    Górszczyk Patryk - ZS Nr 1 Bochnia



Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - VIII, z rąk z-cy dyr. MOSiR Bochnia Doroty Błoniarczyk,  otrzymali pamiątkowe medale a miejsc I - III dodatkowo pamiątkowe medale ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Opiekunom i wychowawcom dziękujemy za przygotowanie młodzieży do  rozgrywek i liczymy na dalszą równie miłą współpracę.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

kkh