kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » I Międzynarodowe Biegi Sztafetowe o Puchar Starosty Bocheńskiego

I Międzynarodowe Biegi Sztafetowe o Puchar Starosty Bocheńskiego

Dodano: 30.04.2010 00:00 I Międzynarodowe Biegi Sztafetowe o Puchar Starosty Bocheńskiego
28 kwietnia 2010 w ZS Dąbrowicy odbyły się I Międzynarodowe Biegi Sztafetowe o Puchar Starosty Bocheńskiego zorganizowane przez nauczycieli WF- u Zespołu Szkół w Dąbrowicy - Izabelę Kierepkę i Dominika Pałkę.

W imprezie uczestniczyły ekipy 6 szkół ponadgimnazjalnych , w tym jedna ze Słowacji- nasza partnerska Szkoła z Kieżmarku. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 4 x 800 metrów, a trasa wytyczona była na terenie przyszkolnego parku. Każda drużyna składała się z 4 zawodników (dwie dziewczyny i dwóch chłopców).

Imprezę rozpoczął o godz. 10 30 Dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowicy mgr inż. Robert Twardosz, życząc wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji i jak najlepszych wyników. Uczestnicy przed startem zostali zapoznani z trasą biegu.

Po sportowych zmaganiach wyłoniono zwycięzcę – była nim ekipa II LO w Bochni. Klasyfikacja drużyn wyglądała następująco:

  1. II LO w Bochni
  2. ZS nr 3 w Bochni
  3. ZS Dąbrowica
  4. ZS Żegocina
  5. ZS nr 1 w Bochni
  6. Stredna Odborna Škola – Kežmarok

Wręczenie pucharów i dyplomów, którego dokonał Dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowicy nastąpiło podczas spotkania przy grilu.

Organizatorzy imprezy mgr Izabela Kierepka i mgr Dominik Pałka zapraszają wszystkich na kolejna imprezę – już za rok…