kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

Dodano: 13.05.2019 09:00 E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”
Od 13 maja 2019 rozpoczęła się II edycja e-konkursu pt.: „Tajemnice Solnego Grodu” zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki. Zaprasza do wzięcia udziału!

Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i facebook’u Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał 2 zdjęcia obiektów, np. pomników, budynków, rzeźb, znajdujących się w ogólnie dostępnych miejscach,  na terenie naszego miasta. Biorący udział w konkursie będą musieli odpowiedzieć na pytanie gdzie dany obiekt się znajduje (ulica, plac itp.) i co przedstawia.

Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.  Konkurs rozpoczął się 13 maja 2019 roku i będzie trwał do 31 maja 2019 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży do dnia 11 czerwca 2019 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca 2019 roku podczas Literackiej Gry Terenowej, odbywającej się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Prosimy o uważne śledzenie strony  internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz profilu na facebook’u.


Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl.