kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dodano: 27.05.2016 10:00 Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Pracownika Samorządowego. To święto nie tylko tych, którzy zasiadają w radach, to święto całej lokalnej społeczności, wszystkich mieszkańców, którzy - poprzez udział w wyborach samorządowych, aktywne działanie w sołectwach, szkołach, zakładach - sami ten samorząd budują.

Z tej okazji Wszystkim Pracownikom Samorządowym w szczególności Pracownikom Starostwa Powiatowego, powiatowych jednostek organizacyjnych i Gmin Powiatu Bocheńskiego składamy serdeczne podziękowania za pracę na rzecz Naszego Regionu i propagowanie idei samorządności oraz obywatelskich postaw.
Dziękujemy za dobre inicjatywy podejmowane na rzecz lokalnej społeczności. To właśnie Wasza troska o nasze lokalne wspólnoty sprawia, że możemy śmiało patrzeć w przyszłość. Życzymy zadowolenia z pełnienia tej doniosłej społecznie roli.
Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a wszelkie działanie podejmowane na rzecz „Naszej Małej Ojczyzny” spotkają się ze społeczną akceptacją będącą źródłem osobistej satysfakcji.

Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn
Bernadetta Gąsiorek Przewodnicząca Rady Powiatu
Jóżef Mroczek Wicestarosta