kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Łapanowie.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Łapanowie.

Dodano: 06.05.2013 12:00 Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Łapanowie.
29 kwietnia 2013 roku zakończył się ogromnym sukcesem Dzień Otwarty Zespołu Szkół w Łapanowie. Gimnazjaliści mieli możliwość poznania bogatej oferty kształcenia placówki.

Aby imprezę uczynić ciekawszą, organizatorzy zatroszczyli się o wiele dodatkowych  atrakcji dla zwiedzających placówkę. Nauczyciele poszczególnych kierunków kształcenia w  przygotowanych klasopracowniach przybliżali specyfikę danego zawodu, przeprowadzali wśród zwiedzających konkursy oraz debaty młodzieżowe.

Zaprzyjaźnione Komendy: Policji i Straży Pożarnej oddelegowały swych pracowników oraz sprzęt będący na wyposażeniu jednostek, aby zachęcić przyszłych licealistów do wybrania nauki w liceum o profilu bezpieczeństwo publiczne. Żołnierze Specjalnej Jednostki Wojskowej NIL prezentowali umundurowanie, broń, sprzęt wojskowy, a także zaprezentowali profesjonalny pokaz walk.

Właściciel firmy ,,Hydrosprzęt”- pan Wiesław Kukla osobiście zdradzał gimnazjalistom swoją receptę na sukces, zachęcając młodych ludzi do solidnej nauki, zwłaszcza języków obcych oraz realizowania pasji i szukania swojej drogi życia.

Uczniowie zaprezentowali pokaz pomocy przedmedycznej, popisowo wykonali pokaz musztry. Z ogromnym aplauzem zostały przyjęte występy kapeli FENIX  oraz zespołu hip hopowego- PPS, których członkami są uczniowie naszej szkoły. Ważnym elementem tej imprezy było także rozstrzygnięcie I Konkursu poświęconego kapelanowi Wojska Polskiego księdzu .J.L.Ziółkowskiemu. Gimnazjaliści, którzy zwiedzali placówkę w towarzystwie starszych kolegów-przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego-w większości deklarowali chęć wstąpienia w szeregi uczniów naszej szkoły.