kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Dotacje przyznane

Dotacje przyznane

Dodano: 27.02.2018 14:00 Dotacje przyznane
Zarząd Powiatu rozdzielił prawie 94 tys. zł w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki, kultury i kultury fizycznej.

 

W tym roku pierwszeństwo  przy przyznaniu dofinansowania miały zadania związane z uczczeniem 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i bardzo się cieszę, że wiele takich działań i inicjatyw się pojawiło - mówi starosta Ludwik Węgrzyn

Dofinansowanie otrzymało m.in. Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej na publikację, wystawę oraz bieg, wszystkie te działania związane są właśnie z jubileuszem niepodległości, wsparcie trafi także do organizatorów Festiwalu Muzyki Patriotycznej „Drogi do niepodległości”, czy do Stowarzyszenia Bibliotekarzy na realizację zajęć edukacyjnych „Przez pryzmat niepodległości do współczesności.”

O dotacje mogły się starać organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, jednostki organizacyjne podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane.

Wykaz zadań w załączniku.

kh