kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » „CZAS na UTW”

„CZAS na UTW”

Dodano: 05.04.2019 08:00 „CZAS na UTW”
Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Bochni zaprasza osoby powyżej 60 roku życia do udziału w projekcie pn. „Centrum Zintegrowanej Aktywności Seniora na UTW”.

Jeśli po przejściu na emeryturę/rentę masz trochę wolnego czasu i chcesz go  interesująco spędzić  z grupą  osób w podobnym wieku,  zwiększyć  swoją aktywność kulturalną, edukacyjną  oraz poprawić  swoją kondycję fizyczną - ten projekt jest dla Ciebie.
W ramach projektu oferujemy program zajęć obejmujący m.in.:  spotkania tematyczne, wycieczki krajoznawcze, wyjścia do teatru i na inne wydarzenia kulturalne  oraz wiele innych ciekawych zajęć takich jak  zajęcia poprawiające sprawność fizyczną (gimnastka, aerobik).
Ponadto:  szkolenie komputerowe, warsztaty zdrowego odżywiania, kurs języka obcego oraz  możliwość udziału w seminarium poświęconym  zagadnieniom związanym z samym procesem starzenia się oraz zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem.

Projekt „ CZAS na UTW” skierowany jest do osób po 60 roku życia  nieaktywnych zawodowo emerytów, rencistów z terenu miasta i gminy Bochnia  oraz pow. bocheńskiego (w szczególności  z miejscowości wiejskich).
Projekt realizowany jest w okresie od 1.04.2019 do 31.12. 2019.

By zgłosić się do udziału w projekcie należy osobiście złożyć Formularz Zgłoszeniowy w siedzibie  Stowarzyszenia „Rodziny Kolpinga w Bochni”, Bochnia, ul. Wyspiańskiego 25  (dolny kościół św. Pawła Ap.).
Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc  pod nr tel.:  kom. 888 461 048, tel. stacjonarny 14/635 11 17

Rekrutacja do projektu trwa do 25 kwietnia b.r., ilość miejsc ograniczona.
UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Projekt  „Centrum Zintegrowanej Aktywności Seniora na UTW”  jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

 

sk